| L0la a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de nume de pagina pe fb va rogpuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes funda:X

Răspuns Câştigător
| neinteresat a răspuns:

Cuvantul tau,momente in viata,smile for me,indragostitii,tu si el,d-soara draguta,suflet ranit,vis implinit,lumea mea,nebunia dragostei,doza de vise,noi fetele,fantezii de domnisoara,Ρєяιcσl ∂є єχρlσzιє. fatezie in culori,• Vise Colorate •,noi fetele,el si ea,te iubesc dar o sa-mi treaca,.,ploaie cu vise, lonely girls,→. Ladies world. ←, Uинσlч †, Dependentza si Nepasare, Ѕოilε, ASta mica e o beStie, sper ca te-am ajutat Funda?:d::*

| L0la explică (pentru neinteresat):

Multumesc mult:*

3 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Visez in culori love struck
Sper la ceva mai bun happy
Indiferenta in orice situatie smug
Ceva uluitor :X
Te cred si te vreauwinking
Ganduri ascunse sad
Versuri imense intr-o minte de copil blushing
Din suflet day dreaming
Tot ce urasc frustrated
Ador curcubeul silly
Pareri de rau sad

:* poate iti plac >big grin

| Schwarzz a răspuns:

Pagina oficiala a cocalarilor(toti sunt bine veniti!)