| TheAvenger a întrebat:

Hello națiune de bostani...nu-i corect. vreau și eu să mi se întâmple ceva paranormal..ca la ăia de la fenomene stranii..am mers în case în care cică se zicea că au fost omorâți nuștiu câți oameni, degeaba. ălea cu care am fost cică au auzit voci și-au tulit-o imediat..io n-auzisem nimic.și noaptea pe șosea când mai eram la țară cu gașca cică au văzut unu cu pelerină neagră și coasă și-au luat-o la sănătoasa, și eu tot n-am văzut nimic..cum pușca mea fac să mi se întâmple și mie ceva paranormal?laughing

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai o imaginatie destul de "bogata" incat sa vezi chestii din astea.

| TheAvenger explică (pentru unknownn):

Ee na..cum să n-am? mintea mea poate să debiteze extrem de multe peste limita normalului.big grin

| BlackFuneral a răspuns:

rolling on the floor la noi cica a murit una la o nunta si i-a spus "in vis" lu' barbatasu' sa vina si sa o dezgroape si ala s-a dus i a dezgropat-o si aia l-a luat cu ea in cosciug cine stie pentru cerolling on the floor

| Joey95 a răspuns (pentru BlackFuneral):

Si tu ai crezut, aa?laughing

Imi place modu' in care s-a adresat dn'soara care n-are parte de "distractie" laughing

| BlackFuneral a răspuns (pentru Joey95):

Atunci credeam cine nu credea la 5-6 ani?
Las-o in pace!happy

| Joey95 a răspuns (pentru BlackFuneral):

Ma gandeam ca aveai peste 10-11, da mnah. Greseala meathinking
Si. pe cine sa las in pace?=) Am facut o remarca (nu rautacioasa)

| BlackFuneral a răspuns (pentru Joey95):

Nu aveam vreo 6 ani cred..pe atunci nu ma bateam cu fratimio ..stiu ca el si prieteni lui mi-au spus povestea ca sa ii las in pacelaughing
Hmm bine.

| andreisoci a răspuns:

Esti nebuna de vrei sa ti se intample asa ceva?

| TheAvenger explică (pentru andreisoci):

Nu.ultima dată când am fost la psiholog mi-a zis că-s sănătoasă.mi-a zis că încă am toată țigla pe casă.dar, vreau și eu să mi se întâmple fenomene paranormale.puppy dog eyes

| Andreutza184 a răspuns:

Te uiti la TV laughing.