| Dnnx a întrebat:

Hello.sa trec direct la subiect. voi cum va petreceti timpul liber?

Răspuns Câştigător
| denisa_4116 a răspuns:

Ceau Clappy uite cum imi pretec timpul liber
1) vb la telefon
2) ies afara cu prietenii
3) ma duc la strand
4) ma duc la mare sau la munte
5)stau pe mess
6)raspund la intrebarile de pe TPU
7) merg cu rolele
8) fac un dus sa ma relaxez
9) ma uit la tv
10)ma duc in oras
11) dorm
12) merg in parc
13) ma duc la niste prieteni
14) poti sa citesti
15) cu prietenii la iarba verde
16) completez oraole
17)ma uit la discovery
18) ascult muzica
19) ma uit la un film
20) in casa cu familia
21) activitati in aer liber
22) vizitez un muzeu
23) sar coarda
24) ma joc cu mingea
25)inot
26)ud florile
27) pun intrebari pe TPU
28) fac curat in camera
29) ma duc la gradina zoologica
30) ies in alta tara
31) sunt multe etcc...

7 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Daca ai imaginatie gasestiti repede ceva de facut! de ex : eu vreau sa particip la concursul cu phineas si ferb la reactia in lant si inca lucrez la proiect

| Rallu a răspuns:

Buna!
Poi eu ascult muzica, ies cu prietenii, vorbesc la telefon, Invit pe cineva la mine, stau la pc, la tv, fac graffiti, compun versuri, ma plimb cu bicicleta/rolele, completez oracole, rad cu prietenii, fac clatite laughing, fac cumparaturi, imi fac unghiile, ma machez, beau Redd's, citesc Bravo, fac curat(uneori), ma joc cu catelusa mea, fotbal, tenis, volei, ies la plimbare, ma plictisesc, lenevesc in patbig grin, ma duc la prieteni/prietene, inot, ma uit la un film, dorm ETCbig grin

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai. ma duc la mare, cand e urat afara merg cu prietenii la cineva la un film, sau sa jucam carti, iesim la un tenis, mergem sa ne plimbam pe faleza, la un suc, uneori cand e ff urat afara [ploua prea rau] desenez sau citesc :d.

| larysukx a răspuns:

Pai eu am un catelus.mare timp imi petrec cu el(ma joc cu mingea, merg cu el in parc...etc.). ori ma plimb cu rolele sau cu bicicleta.sau pe calculator .televizor.cu prietenii.multe chestii.winking

| NuConteaza_3642 a răspuns:

Pai eu de obicei ma duc la teatru! ar trebui si tu sa iti gasesti o activitate extrascolara mai ales acum in vacanta cand e mare plictiseala daca nu mergi in alte tari sau nu calatoresti!

sper ca te'am ajutat!

| Viviluka a răspuns:

Super misto intrebarea

1 pai stau pe mess
2 vb la tel
3 ies afara cu pr
4 invit pe cineva la mine
5 fac prajituri
6 merg cu rolele/bicicleta
7 ma plimb
8fac video-clipuri
9 dansez
10 dorm
11 ma uit la tv
13 ma duc prin vecinii
14 ma duc la cumparaturi/ in oras

nu stiu mai multe

| Anonimus212 a răspuns:

Hello eu ma duc pe afara, ma intalnesc cu prietenii sunt multe chesti de facut doar gasestele.