| koji567 a întrebat:

Hello TPU.Am o intrebare.Anul acesta trec in clasa a 8 a si as vrea sa stiu daca la clasele de mate info intensiv info/engleza se dau si alte probe/competente in afara de examenele de capacitate la romana si matematica.La bilingv cum e? Funda. big grin
PSbig grinaca dau la Mate info intensiv info este o problema ca nu am facut informatica in gimnaziu, si pe foaia de optiuni e acelasi cod si la mate info simplu si la mate info intensiv?

Răspuns Câştigător
| Stingu_David_1997 a răspuns:

Eu sunt la mate info intensiv info, si nu am am facut info in generala, totusi nu se da nimic in plus, informatica din a 9-a nu are legatura cu cea fin gimnaziu, acolo se face mai mult tic