| Andrei332 a întrebat:

Salutaree! Ma puteti ajuta cu un sfat? Care e mai bun mate-info simplu, mate-info bilingv engleza sau mate-info intensiv informatica?
Dau funda rolling on the floor

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai bun e ala care te pregateste pentru ce vrei sa faci tu in viitor. ala cu bilingv engleza probabil te pregateste pentru cam orice

| justanotheruser99 a răspuns:

Eu zic mate-info bilingv engleza. Inveti informatica, mate dar si engleza=> ai mai multe optiuni pe viitor, dar si profilul e mai greu. In orice caz succes!