| mmamiruna a întrebat:

Hello TPU. Am tot confectionat cercei hand-made, dar nu am reusit sa vand nimic. Intrebarea mea este cum pot sa vand aceste lucruri?

Răspuns Câştigător
| BDandelion a răspuns:

Fă-ţi o pagină de facebook, pune poze cu bijuteriile+preţul în descriere, strângi like-uri şi mai postezi şi pe alte pagini cum că vinzi bijuterii şi intră şi-n grupuri de publicitate mai mari.

Fundă?

4 răspunsuri:
| CalinBerindean a răspuns:

Cel mai bine le-ai face niste poze si le-ai posta pe sit-uri de comercializare. Daca doresti poti sa ii scoti in evidenta prin niste lumini puse cu niste programe daca te pricepi dar in principiu trebuie doar sa postezi pe sit-uri de comercializare. Sau poti sa vinzi la cunostinte.

| Birlik65 a răspuns:

Fa-ti cont gratuit pe www.mercador.ro si vinde-i, acolo vezi cum trebuie sa -ti faci contul..succes;)

| GabyB94 a răspuns:

Ce zici de o pagina de Facebook? Le faci poza, pui acolo poza cu descriere si dai Share. Sau poti sa-ti faci si blog si daca te stii te gaseste lumea cu Google.winking

| ArianaCdt a răspuns:

Poti ruga pe cineva cu o pagina mai marisoara pe facebook sa iti faca publicitate la marfa happy