| PersoanăDeprimată a întrebat:

Hello, TPU.! As vrea sa merg vara asta intr-o tabara. Parintii mei nu prea au bani, de ce sa nu recunosc, iar tabara este 950 de lei. M-am apucat de facut bratari ca sa strang niste bani. Alte idei mai aveti?

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai sa vinzi anumite chestii sa iti faci un blog si sa intri pe un grup mare de oameni DOAR PUBLICITATE NIMIC ALCEVA II este pe facebook sunt peste 170.000 de oameni intri in acel grup, si vinzi chestii.

| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Cauta un restaurant, care accepta picoli minori, pui spaga deoparte, si participi si la evenimente in weekend, unde iti iei undeva la 100-200ron, plus, daca esti baiat destept, faci bani si de la invitati. Bafta

| Cts_Florin_1990 a răspuns (pentru PersoanăDeprimată):

Atunci " daca esti fata desteapta "... nu conteaza ca esti fata sau baiat...