| Irw a întrebat:

Hello.
TPU, ce credeti? este bine ca a castigat Adrian Tutu la 'Romanii au talent'?

Răspuns Câştigător
| Obsolete a răspuns:

Foarte bine pentru ca el este unul dintre putini artisti care transforma suferinta lor in arta.

11 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Dahappy
este foarte bine
muzica pe care o compune este acum este foarte ascultata de catre aceasta generatiehappy si va castiga bani frumosi din ceea ce facehappy
ma bucur pentru el:*
va fi, cum se zice, un "Eminem" al Romaniei!
Felicitari Adrian!

| crissmay a răspuns:

De unde sa stim noi daca e bine sau nu, poate te-ai referit daca ne convine sau nu, sunt foarte multe pareri pro si contra lui, dar nu inteleg ce-i cu atata zarva pana la urma voi l-ati votat si tot voi va intrebati de ce a castigat. Mi se pare penibil!

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Normal.Copilul merita sa castige.:X:X:X:X:X...Are voce si cei care comenteaza nu sthyu ce ii muzica hip-hop.

| DudaYeah a răspuns:

El a fost votat. dar nu mi se pare foarte corect. cred ca a fost votat din mila. existau si alti concurenti care aveau talent. ex: rebeca neacsu, iustin ianau, valentin dinu, alina si cristina...etc. dar astea au fost voturile. eu nu am votat pe nimeni happy

| AlxMro a răspuns:

De fapt trebuia sa castige fetita aceea mica. Ea este un talent adevarat...

| MyWorld a răspuns:

1. Cred ca ar fi fost mult mai bine sa castige cineva care nu are viitor cu talentul sau, pentru ca adrian spre ex daca nu ar fi castigat cu siguranta ar fi primit numeorase oferte, fapt ce s-a si intamplat pentru unii dintre concurenti
2. Adrian impresioneaza prin mesajul pe care il transmite cu ajutorul melodiilor sale, si mai ales intonatia cu, care isi canta piesele.
3.Cu toate acestea, eu sunt de parere ca el chiar merita sa castige, prentru ca multora dintre cei care au votat li s-a facut fielea de gaina in timp ce el canta, fapt ce i'a determinat sa'l voteze.
Cred cu tarie ca Adrian chiar are talent si faptul ca a castigat nu are legatura cu faptul ca i'au murit parintii, sau mila

| tagastatud_6576 a răspuns:

Nu nu este bine, am avut 5 talente peste el, raperi din astia gasesti in fiecare cartier vreo 2 sau 3 :-) Sa vad cine imi spune ca Adiran Tutu are talent mai mare decat Rebeca, Dinu, Alina si Cristina si Narcis inseamna ca nu are urechi sa auda, da o avea talent dar ceilalti amintiti il depaseste cu muuuuuuult. Inca o chestie Talentul adevarat se descopera dupa 200 de ani de la moartea posesorului, deci Tutu are talent insa in doza mica, si eu ma pot apuca cu putian ambitie sa scriu 5 versuri si sa le recit, in schimb ce fac ceilelti concurenti nu o sa imi iasa nici de acum in 1000 de ani deoarece sunt talente rare!

| gogus a răspuns:

Da

| Bya_6882 a răspuns:

Da!
Chiar daca nu a castigat Iustin el oricum are o cariera mare inainte...[nu tineam cu eloh go on]
Adrian la fellove struck
Eu zic ca are talent si nu a fs votat din mila cum zic altiiwinking
Si are niste melodii superhappy
Deci`da este bine ca a castigat Adrian! Meritahee hee

| mada1 a răspuns:

Da.mie unu mi-a placut cum a cantat.si nu neaparat vocea. versurile au fost geniale.

| KikiNomsZombies a răspuns:

Deja e o intrebare controversata laughing, dar baiatul are talent si a fost preferatul romaniei deci a meritat.Imi pare rau de situatia lui si nu cred ca a intervenit prea mult la voturi.