| AiEnmaYuuki a întrebat:

Hello tpu.Stiti cumva carti de groaza,dar mai vechi, pe care sa le pot cumpara de la un anticariat? Cel mai bun raspuns primeste funda+vot pentru celelalte.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Cutia cu fantome-Joel Hill
Circul damnatilor-Laurell Hamilton
Cosmar de inchiriat-Serge Brussolo
Dracula-Bram Stoker Fantoma de la teatru-R.L.Stine. Si seria Ucenicul vraciului(astea sut mai noi, cred ca gasesti pe net astea) de Joseph Delaney

6 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Vezi cum esti, ziceai ca dai funda si vot si nu ai facut nimic ...nesimtire

| AiEnmaYuuki explică (pentru KubetiiOO):

Scuze,dar aveam altceva de facutbig grin

| KubetiiOO a răspuns (pentru AiEnmaYuuki):

Nuuu,eu imi cer scuze, nu tie vroiam sa iti trimit.am incurcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stephen King :Shining
Christine
Carrie
Salem`s Lot
Misery
Cartile lui sunt geniale happy
Este un maestru al genului horror.

| maximrobertalin a răspuns:

Nu dar cunosc un sait care da numai filme de graza povesti adica tv1online instaleaza-l si sup unde sccire tv unu online gasesti vategori de filme succes

| Al3309 a răspuns:

Nu stiu, cauta pe net big grin