| Dianne_9377 a întrebat:

Hello TPU!:*
Va rog sa ma ajutati... Cum se face profil privat la hi5? Am deja cont si nu stiu cum sa'mi fac profilul privat... fundita si vott pentru toti!:*

4 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Intri la setari cont si apoi trebuie sa iti apara ceva in genul: Afisati profilul tuturor ce il acceseaza, sau doar prietenilor, si tu trebuie sa dai pe " doar prietenilor" si apoi il salvezi. Numai bine sper ca te-am ajutat

| andreisandu28 a răspuns:

Deci:
1.Iti faci cont pe hi5
2.intri in el
3.dai acolo sus selecteaza profil privat
4.dai da si te duce pe un alt site
5.iesi din cont
6.intri iar si o sa vezi ca o sa fie privat.PA pa waiting

| Valenttina a răspuns:

Pai dai la Confidenţialitate si de acolo citesti ce scrie si faci unde scrie ceea ce doresti. sau intrii la "profilul meu" si undeva scrie Actualizari recente, si imediat dupa "Setari pentru confidentialitate" si scrie acolo "Cine sa iti vada profilul" si scrii nimeni.sau Te duci sus in partea dreapta pe pag de hi5 la account.
Apoi dai click pe privacy si selectezi acolo ce vrei

| ღLexUL0v3ღ a răspuns:

Pai:
1. Intri la cont
2. Intri la "Administrează setările de confidenţialitate"
3. In prima rubrica "Setari de profil", o sa ai mai multe variante tu dai pe "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul"
4. Acolo selectezi "Acord doar prietenilor mei deprul de a-mi vedea profilul"
5. Intri in alta parte pe Hi5
6. Profilul tau este privat
Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes