| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut, ajutati-ma va rog, la hi5 meu cand cineva imi viziteaza profilul... dar cel care imi viziteaza profilul nu imi este prieten si ii arata profil privat...cum sa fac sa nu imi mai fie profilul meu de hi5 privat?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| 1Many a răspuns:

Vezi ca in dreapta pagini sus la hi5, langa Log out ai Privacy.Intra acolo si la Profil Settings.E chiar primul, schimbal din,, my profile can be viewed by my friends only,, in,, my profile can be viewed by all users,, dai save si gata.

| Kitty_7752 a răspuns:

Pai in partea de sus de la hi5 exista mai multe optziuni
Mesaje,Cont,LogOut, Anunturi!
ei bine.
dai clik pe 'Cont'
apoi dai la 'Adiministreaza Setarile de Confidentzialitatee!'
Si sunt mai multe optiuni apoi
. pentru profil, pentru poze. etc!
Si la primul paragraf unde scrie deasupra 'Setari Profil' sunt mai multe optiuni:
Setări de profil
Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul.
Nu vreau să afle niciun utilizator că i-am vizualizat profilul.
Primesc comentarii legate de profil doar de la prietenii mei.
Accept automat comentarii despre profil doar de la prietenii mei.

Dai clik pe prima varianta unde scrie 'acord doar pr. mei dreptul de a`mi vedea profilul' si iti va aparea o alta alternativa aceea fiind 'Acord altor utilizatori dreptul de a imi vedea profilul' Dai clik pe aia apoi dai clik pe save`'ul de langa varianta aceasta!
Sper cu ai intseles ceva! laughing