| Andreea2345 a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma! Mi-am facut un nou cont pe HI5 si as vrea sa fie profilul(contul) privat cum fac?!

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Te loghezi si sus in dreapta scrie numele tau arata avatarul tau si scrie mesaje, cont, log out si anunturi dai la cont acolo cauti si gasesti un loc in care scrie cont, confidentialitate, ajutor si istoric tranzactie dai la confidentialitate acolo iti apar o serie de propozitii si uitate printe ele si o sati scrie o propozitie acord altor utilizator dreptul de imi vedea profil dai click acolo si de aici te poti descurca sper ca ti-am fost de ajutor acum FUNTA?

1 răspuns:
| camelia1812 a răspuns:

Sus in dreapta scrie: mesaje, cont, log out si anunturi

apoi dai click la cont

langa cont este :confidentialitate, ajutor si istoric tranzactie

dai click: confidentialitate

si chiar prima de-acolo( Acord tuturor utilizatorilor dreptul de a-mi vizualiza profilul). dai click si schimbi, iar la final dai "salvare"(din dreapta)

bafta:* si sper ca ai inteles