| Delia_Mihaela_1986 a întrebat:

Hello TPU. Vreau să-mi pun alt nume pe fb. adică dați-mi niște idei. Nu vreau neapărt numele meu. Veau niște nume mai ciudate. Dar nici foarte ciudate. Adică scriețile pe toate pe care le știți.
Dau fundă la care-mi convine numele.

6 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

T®ǿu≈ۣۜBle-๖ۣۜC®ёw laughing

| dianaaaaax a răspuns:

De ce vrei să îţi pui nume de genu`?straight facePoate unele persoane vor să te caute cu numele tău.Nu stricaţi şi facebook`ul.straight face|straight face

| ShadowSlck a răspuns:

Pfuf. Pai se vedem laughing. Incearca : ComeWithm3, SeCreT.SmiLey, Sunshine PInk,§üƒ£€†Ž€£ iøßi†, 01 - λ ﻛ ū ♪,
♥ ØnnŸ яóŽªℓíà ℓù Çõяÿ ♥, §üƒ£€†Ž€£ iøßi†, ● Extra Acidϟ aşa сă own, ▀▄▀▄Mere verzi cu puncte gri▀▄▀▄

. Sper ca-ti plac.

| Delia_Mihaela_1986 explică:

Deci eu mă refeream la nume nu de pițipoance și pițiponci. Mă refeream la nume gen : Torri Mrr, Hellen St, Merii Wey, etc. Dar poate găsiți și ceva cu D blushing.

| xAditzu a răspuns:

Dati.Delete.Copile happy

| CelesteBridgit990 a răspuns:

Delierra mh