| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Hei! Mi-am downloadad si eu PhotoScape. Vreau sa fac un cover pe el.Stie cineva cum?

6 răspunsuri:
| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru onasis1961):

Eu n-am nevoie de program pentru taierea si lipirea fisierelor. Vreau sa fac un cover pentru facebook si nu stiu cum big grin

| Alecsyyya a răspuns:

Daca vrei, iti pot face eu un cover (sau mai multe), si o sa postez si tutorialele. Ce zici, poate o sa te ajut cu ceva?

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru Alecsyyya):

Am invatat sa fac covere pe photoscape de mult, oricum mersi pentru ajutor