| Freak_6887 a întrebat:

Hello. Vreo idee despre cum sa-mi personalizez camera?big grin
Pana acum am CD-uri, desene pentru ca ma pricep destul de bine, postere pe pereti, dar vreau ceva nou.
Voi cum v-ati personalizat camera?

4 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu am desenat pe pereti dar nu eu am chemat p cineva care se pricepe ar eu mi-am ales desenele...am cate o o firma ex(gucci, armani)pe fiecare peretetongue

| educatie2021 a răspuns:

As vopsii peretii negri

| PeAcE a răspuns:

Poi am auzit si eu acum putin timp ca se poarta foarte mult desenele pe pereti. Adica nu desenele facute pe o foaie ci facute cu niste markere sau cu var sau cu vopsea direct pe perete. Eu am scris mare BYB si tot felul de chestii gen "love" "hate" etchee hee

| Lalala a răspuns:

Eu mi.am bagat mainile in vopsea si apoi am pus pe peretiwinking