| lullaby57657 a întrebat:

Hei! Cum pot sa-mi amenajez camera fara sa schimb mobila. De exemplu postere, desene pe pereti etc. Niste poze daca s-ar putea. Multumesc!

3 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Poţi pune ceva postere cu trupele/cântareţii care îţi plac ţie, poţi schimba tapetul camerei, să o faci mai colorata/posomorâtă ( depinde cum îţi place ) poţi pune floricele pe pereţi, poţi desena ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite niste chestii de genul

http://images01.olx.ro/......harest.jpg

sunt diferite modele care se lipesc pe pereti, daca esti din Bucuresti am vazut la Ikea

| Irena97 a răspuns:

Cateva postere pe un perete, care sa te caracterizeze si sa nu incarci tare camera; pe alt perete poate fi un soi de colaj cu poze cu tine si prietenii tai si o planta agatatoare.
Daca schimbi si patura de pe pat sau ce ai tu acolo, deja e alta camera happy.