| missphantomim97 a întrebat:

Am inceput sa-mi redecorez camera dar nu mai am idei. am aprox 40 de postere si cateva coloje pe pereti. ceva sugestii? (colaje, desene, etc.)

1 răspuns:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa iei o bucata mare de ampora si sa o acoperi cu o bucata de pana ce culoare crezi ca s-ar asorta cu camera ta, iar pe ea sa agheti la voia intamplarii postarele astfel incat sa iasa ceva personal dar abstract, sa iti vezi mereu persoanele preferate impreunabig grin