| PisuCluj a întrebat:

Hellp! Am un referat facut in power point si vreau sa il trag la imprimanta... vrau sa imi iasa pe lungimea pagini.cand trag la imprimanta imi iese numai pe jumatate de foaie tot ce e scris pe o pagina... e de la setari. ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

La imprimanta trebuie sa alegi setarile implicite pentru A4. Sa iti printeze o foaie pe o pagina (probabil la tine e setat sa afiseze 2 pagini virtuale pe o pagina reala). Mai umbla in setari. Oricum A4 - sa printeze pe o pagina - pe fata - 100% scale.

| morion a răspuns:

Eu zic sa bagi tot referatul in word si incearca asa.