| † RคŁûċค ◕ a întrebat:

cine ma ajuta cu ceva in word?happy. funda evident love struck

am de facut un referat si trebuie sa iasa cat mai frumos. vreau sa pun chenar, dar nu gasesc unde...

si alta problema ar fi: am pus un fond, din format-theme... dar nu iese la imprimanta. dc?sad

heelp happy

Răspuns Câştigător
| PaduraruAlin a răspuns:

1.Pentru chenar: Page layout=>Page borders
2.Imprimanta trebuie sa aiba niste functii mai complicate sa zic asa, nu stau sa le enumar...

Daca mai ai intrebari si vrei sa te ajut "live" adauga-ma la padurarualin90 happy

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Tu ai impresia induioseaza pe careva, un border sau un anumit tip de scris.Conteaza ce-i scris nu border-ul!