| ImmortalQueen a întrebat:

Help!

De curand am cumparat o camera foto Olympus si azi cand am deschis-o s-a deschis si dupa cand am vrut sa fac poze nu mai mergea niciun buton.am incercat sa o inchid la loc dar nu merge. A ramas deschisa si s-a incalzit putin, dar nu stiu de la ce. Ce sa fac? [ am uitat sa mentionez ca zilele trecute mergea] Ms si funda.

Răspuns Câştigător
| Dragonboy a răspuns:

Scoatei si tu bareriile lasa-le cam 5 min afara pune-le inapoi si reporneste-o!