| 012304560789 a întrebat:

as avea si eu o problema... de curand mi-am cumparat de la un baiat un s3 NEO. Telefonul arata si merge destul de bine doar ca in zilele astea am observat o problema in legatura cu camera foto. Telefonul face poze foarte clare doar ca atunci cand le incarc in orice calculator ele apar fie intoarse fie cu o neclaritate. Eu am incercat sa fac ceva din setari dar nu am reusit, am revenit si la setarile din fabrica dar nici un rezultat.
Va rog daca puteti sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

In primul rand, iti sugerez sa verifici daca telefonul este facatura sau original. Instaleaza aplicatia de mai jos pe telefon si spune-mi rezultatul.
Link aplicatie: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xihuanat.truth

| 012304560789 explică:

Am instalat aplicatia si cand s-a deschis mi-a dat exact datele telefonului si am comparat cu unul nou din magazin... o mica diferenta ar fi androidul care mie i-mi e 4.4.2 si pe site scrie 4.4.4 kitkat in rest totul e ok....sau trebuia sa verific altceva...si acolo in aplicatie la recunoscut si mi-a dat ceva scor 14287 Si in drept cu numele telefonului 18640