| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o scuza ca sa ma pot invoi maine de la ora de psihologie! Stiu ca nu e bine si ca ar trebui sa stau la scoala, dar trebuie sa ma intalnesc cu cineva urgent!

15 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Pai mananca niste creta, o sa-ti dea febra timp de o ora, te invoiesti si pleciwinking

| Diva a răspuns:

Trebuie sa mergi la dentist sau sa-ti faci niste analize de rutina.Bafta

| Cryssy a răspuns:

Spune-i ca trebuie sa te duci la doctor.
Dar sa nu folosesti scuze banale prea des ca nu e bine, cum ai spus si tu.
Ai grija de tine. Te pup. kiss

| MissD a răspuns:

Spune'i ca ai o problema in familie. si asta e tot.

| www a răspuns:

E ziua bunicii tale, care face 96 de ani, iar tu fiind nepoata preferata nu poti lipsi.
Sau
Unchiul tau, pe care nu l-ai mai vazut de 2 ani a venit in Romania pentru 2 zile si trebuie sa il iei de la aeroport.

| JesterRO a răspuns:

Ai uitat sa incui usa de la intrare si stai la 15 minute distanta de scoala.

| Kandy a răspuns:

1.Programare la dentist
2."Durere" de cap, stomac etc...
3.Trebuie sa plec la x
Atat imi amintesc acum(colegii m'au inspirat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la ore nu te prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am nota. de aia si incerc sa ma invoiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, un ciclu abundent, a venit o ruda din provincie si nu e nimeni acasa, ai uitat sa-i lasi cheia fratelui tau, s-a spart geamul de la fereastra si e frig, a murit o vecina, ce ma pui sa fac.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamna sau domnule profesor, va rog frumos sa ma invoiti si pe mine maine, ca am pupat o broasca si am luat raie. ( Tine intotdeauna )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prost ar intra in capcana astabig grin

| mihaita a răspuns:

Cea mai buna minciuna este adevarul! Adevarul te va elibera!
Sau gaseste o chestie de necrezut, dar ...credibila!

| Cristian_Gritcan_2001 a răspuns:

Când m-am trezit, m-am lovit cu capul de perna și mi-am pierdut cunoștința pentru (cât îți trebuie ție), iar când m-am trezit, eram deja în întîrziere.

| ionut2peu a răspuns:

Te duci la dentist''.