| ellysya a întrebat:

Salut cine imi poate spune niste idei cum ma pot invoi de la ultima ora de la scoala -am franceza si ma asculta si nu stiu nimic si nu vreau sa invat atat de mult - cele mai bune idei primesc funda

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca acum nu inveti, materia se aduna si data viitoare iar vrei sa te scutesti?
Mai bine invata cat poti azi si du-te frumos la ora.

| Irena97 a răspuns:

Oricum tot o sa te asculte, daca nu azi, data viitoare etc.

| HisGirl a răspuns:

Ii zici ca iti este foarte rau

| Dumnezue a răspuns:

Cea mai veche idee ti-e rau si trebuie sa ajungi acasa

| ellysya explică (pentru Dumnezue):

De fapt, eu nu prea stiu sa ma prefac bolnava, k data trecuta in clasa a patra cand am facut asta am inceput sa rad si invatatoarea s-a suparat pe mine :d