| anonim_4396 a întrebat:

Buna!^^ am o problemasad. maine trebuie sa merg sa ma intalnesc cu prietenul meu si in acelasi timp am treaba si cu mama measad! Ce scuza sa-i bag ca nu pot venii? e urgent sad

Răspuns Câştigător
| SLyM a răspuns:

Ii spui ca nu poti ajunge. ca a intervenit ceva in familie si ca trebuie sa te prezinti urgent undeva...sa zicem.si ii propui sa iesiti mai tarziu...sau a doua zi.winking
funda? big grin

2 răspunsuri:
| Metaloco a răspuns:

Ii zici adevarul ii cel mai bine

| visatorul78 a răspuns:

Spui adevarul. Daca minti si descopera iti vei pierde cuvantul. Si e pacat. Chiar nu ai coloana vertebrala? Chiar atat de lasa esti?