| Ancutsss a întrebat:

Hey`! Am 15 ani si vreau sa am mai multi bani de buzunar. Vreau o metoda rapida, simpla si sa functioneze; si sa nu veniti cu raspunsuri gen:"Mergi pe centura" sau chestii asemanatoare. Cea mai tare metoda are funda.Thx!:*

6 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

Pai poti sa devii reprezentant de cosmetica :), de exemplu: reprezentant avon, reprezentant oriflame, sau alte chestii :-j din astea poti sa castigi si bani de buzunar si niste produse pe care le primesti cadou! :D Sper ca te-am ajutat :D Fundita? :*.
Ps. Ca sa devii reprezentant poti sa intrii aici: http://www.catalog-avon.ro/reprezentant-avon.php :D sau oriflame aici: http://beautyflame.ro/Formular-Inscriere/, poate sa te ajute si mama ta :D! Succes! :*

Răspuns utilizator avertizat
| BeibbG a răspuns (pentru Ancutsss):

Suma minima este de 120 lei!

Răspuns utilizator avertizat
| BeibbG a răspuns (pentru Ancutsss):

Pai la oriflame chiar nu stiu! straight face Scuze. dar poti sa mai cauti si pe alte site-uri thinking

| aligru a răspuns:

Ai putea sa ti iei un job part time! Sa imparti pliante de exemplu!
alta idee nu am!