| painkilleeer a întrebat:

Hey am nevoie de un raspuns urgent.Maine completez fisa pentru intrare la liceu, doar ca primele doua optiuni au acelasi cod.(filo&filo intensiv) Trebuie sa trec de doua ori codul sau cum sa fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Scrii acel cod o SINGURĂ dată!
Repartiţia în una din clase se efectuează după "regulile" specifice acelui liceu şi în funcţie de media de la examenul de limbă...

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.