| Voicu_Georgiana_1995 a întrebat:

Hey! Am o intrebare... Ea suna cam asa :cam cat slabesc daca merg cu role dimineata, si tin o dieta? +Funda rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Georgiana, nu sunt un expert, dar sunt destul de sigur ca slabesti mult mai mult daca alergi, in loc sa mergi pe role.
Iar la faza cu dieta...eu cred ca scopul dietei e pentru curatarea si detoxifierea organismului, faptul ca slabesti e un efect secundar si cam insignifiant.
Cel mai bine e sa faci multa miscare, mese regulate, odihna corespunzatoare...si cam atat.

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Raspunsul e la fel de vag ca intrebarea...
Poti sa slabesti mult sau putin, depinde daca-i soare sau nor afara laughing

| suffarstar a răspuns:

Nu-ti poate spune nimeni, depinde de fiecare organism, daca te tii de treaba o sa si slabesti, ai nevie de rabdare si de perseverenta.