| SpeșălGirl a întrebat:

daca merg pe role mult pot sa slabesc sau doar fac muschi?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Banuiesc ca atata timp cat depui un anumit efort (poti chiar sa te joci pe consola wii), tot o sa slabesti cat de putin. In principal faci muschi dar mai important te ajuta la echilibru (enorm) si mai si slabesti pe deasupra.(nu mult dar destul cat sa poti spune ca nu duci o viata sedentara, precum marea majoritate a oamenilor)
Oricum ai lua-o iti face bine!
Succes!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Slabesti

| me4u a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa parcurgi distante mai mari, si sa depui ceva efort, nu plimbarica... E foarte important sa ai si role bune : http://www.skates.ro/role