| iCorii a întrebat:

As vrea ca dimineata si seara sa fac cateva exercitii ca sa ma ajute sa slabesc. Vreo idee? Deja tin o dieta si merg la inot, dar nu da roade. Fundinta.

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

3 zile pe saptamana antrenament HIIT (alergi repede 10 secunde mergi 10 secunde alergi repede 10 mergi 10 si tot asa pana nu mai poti) - in 5-10 minute ar trebui sa obosesti
Fara zahar fara paine fara sucuri fara prajituri (Da, no prajituri)
Fa genuflexiuni, ridica greutati bea apa 1-2 litri pe zi, mananci o data la 2-3 ore si putin sau cand ti se face foame
Nu mananci mult si de 3 ori pe zi
Daca vrei mai multe sfaturi trebuie sa stiu mai multe lucruri legate de dieta actuala si ce sport faci, asa ca lasa mi un id

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te apuci de alergat o ora sau 2 in fiecare dimineata.

| Lothar a răspuns (pentru mgtow):

Nu mai da sfaturi legate de sport ca esti pe langa.

| mgtow a răspuns (pentru Lothar):

Si tu esti pe langa informatiile care le dai anapoda aici asa ca nu are valoare comentariul tau fata de al meu.

| rapp2020 a răspuns:

Alergări si sărit coardahappy si scări

| GeorgyGirl a răspuns:

Da fa niste abdomene si niste sarituri cu coarda.bafta!