| dsada a întrebat:

Hey am o intrebare.mama are o sora pe nume roxy, ea vrea sa se casatoreasca cu un tip pe nume alex. acel tip are un frate. daca roxy cu alex se casatoresc fratele lui alex imi va fi var?

Răspuns Câştigător
| LloOlLey a răspuns:

Nu. ii va fi matusii tale cumnatlaughing. tu n`ai treaba cu elbig grin

13 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Nu poate să-ţi fie decât unchi fiind cumnatul mătuşii tale.

| Derye a răspuns:

@Katala: +1

| Miha a răspuns:

Nu...nu va avea niciun grad de rudenie cu tinewinking
Var va fi copilul lor(al surori mamei tale si al lui alex:p)

| katala a răspuns:

Unchi de-al doilea. iar tu ii esti nepot

| BlueEyes a răspuns:

Buna! Deci Roxy e matusa ta, daca se va casatori cu Alex, acesta va fi unchiul tau.Fratele lui pentru tine va fi un fel de unchi mai indepartat, parerea mea! Dar de ce intrebi, iti place fratele lui ALex cumva?hee heeAsa m-am gandit eu cand am citit intrebarea, daca nu e asa, atunci sorry, no offence, ok?

| BubbleA a răspuns:

Da, acel tip iti va deveni var.

| BubbleA a răspuns:

Scuza-ma dar am gresit, fratele lui Alex nu va fi deloc ruda cu tine.

M-ai cam derutat.Si inca o data scuzele mele.

| RUMBURAK a răspuns:

Nu cred. mai degraba un fel de cumnatul matusii.

| sallysirop a răspuns:

Unchi. tongue nu, var tongue
var de-al doilea ti-ar veni copilul fratelui sau. :]

| Monna a răspuns:

Unchi. cred.big grin

| Rebecca a răspuns:

Nu

| Cricket_3428 a răspuns:

Var in niciun caz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora mamei tale=matusa
sotul matusii tale=unchi
fratele unchiului rau= tot unchi