| mihaelaalol a întrebat:

Hey!

am o intrebare:

primele carti jurnalele vampirilor(Trezirea, Lupta, Furia, Reuniunea) reprezinta sezonul 1 din serial sau sunt separate(prima carte-primul sezon, etc)?

dau funda!

Răspuns Câştigător
| aanny a răspuns:

Cartile si filmul nu au nicio legatura chiar daca apar cateva elemente identice actiunea difera.dar daca ma gandesc elena s-a transformat in vampir in cartea Furia si tina pana la sf cartii Trezirea iar in film se transforma in vampir doar in sezonul 4 deci vol 2-3 coincide cu sezonul 4 sper ca te-am ajutat happy

0 răspunsuri:
Întrebări recente