| AnaMariia24 a întrebat:

Hey,am o pagina pe facebook, si vreau sa pun un cover, dar sa fie cu fete dinalea desenate in creion...intelegeti? sunt pe aproape toate paginile pentru fete..si vreau si eu dar nu le gasesc nicaieri... funda! apropo..pagina mea de facebook se numeste Smile for rent.*.
Nu strica un like ^_^

Răspuns Câştigător
| Kikiiiiz a răspuns:

Scrie pe google sau weloveit "valfre" happy si iti da multe:p Fundahappy

4 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Deci, cauta " Fotografii de profil si coperta " pe fb. Sunt multe multe pagini care fac coperti la comanda oricum vrei tu sa fie [ cu fete de pe we heart it drawings, alte chesti., in schimbul publicitatii. De acolo fac coperte pentru pagina dar si pentru facebook`ul meu personal. big grin

| Diiiidi a răspuns:

Da add allfor_u si iti spunhappy xo:*

| AnaMariia24 explică (pentru Diiiidi):

Pai am dat dar da-mi accept laughing

| AnaMariia24 explică:

Vai da nu stiu cui sa ii dau funda ca toate imi plac! smugbig grin