| Szzeby a întrebat:

Hey.Am o problema cu contul de Facebook.Imi zice ca e blocat pentru ca trebuie sa imi confirm identitatea.De ce? Si ce trebuie sa fac pentru ca mai trebuie sa astept puna am obtiunea de a recunoaste prieteni mei din poze.

1 răspuns:
| PustoaicaSinguratica a răspuns:

Hey! In primul rand ai nevoie de un cont bun, care sa functioneze, ma refer la o adresa de E-mail. De preferabil gmail, pentru ca Yahoo da erori, si face conturi eronate. Ma rog. Cum stii ca un E-mail este valid? La maxim 15 minute dupa crearea E-mailului vei primi un mail de la echipa gmail, un e-mail de multumire ca te-ai inscris, si ei iti vor spune bun venit. Ma rog. Dupa asta, va trebui sa intri in setarile contului tau de facebook si sa iti bagi adresa respectiva de E-mail. Dupa asta, pe noult tau e-mail vei primi un mail de la facebook, care iti va da un link, va trebui sa il accesezi pentru a confirma contul. Cam asta este tot. Daca mai sunt probleme spune-mi. Eventual un add me yahoo, si imi trimitk screen-shot-uri. Succes