| GiAnca a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva?
De la o vreme nu mai pot comenta pe Facebook.Imi zice ca nu am contul verificat si pentru asta trebuie sa adug numarul de telefon.Eu stiu ca e verificat.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Adauga numarul de telefon.

| untu a răspuns:

Nu posta numarul tau de telefon! Dar daca va cere un coleg, un prieten sau o cunostinta, poti sa-i dai dar pe chat privat sau prin mesagerie privata! Inseamna ca ceva s-a blocat, fie un virus, fie un intrus de tip hacker.etc... Incercati sa accesati prin alt broswer de incredere!

| Sweetish a răspuns:

Îl re-trimite numărul! happy