| denisa_1877 a întrebat:

Hello happy
Am o problema cu facebook-ul. de o saptamana nu pot sa ma loghez, ca ma tot pune sa recunosc cveva poze de ale prietenilor. Eu mereu dadeam confirm, la oricine si acuma daca imi arata poze de ale "prietenilor" nu ii pot recunoaste. mai este vreo sansa de am salva contul pe Facebook. straight face?

1 răspuns:
| edwarddragos a răspuns:

Sall si eu am avut aceeasi problema dar eu puneam pozele dar tot nu mi le recunostea! nu il poti salva din pacate fa-ti si uh altul!