| BejeraPavel1122 a întrebat:

am o intrebare foarte importanta despre facebook.Imi zice ca este blocat temporar si nu stiu ce sa fac...ma ajutati? dau funda

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Probabil contul ti a fost suspendat in urma unei reclamatii. Ori suspendat temporar ori definitiv daca ai facut ceva mai grav.

| BejeraPavel1122 explică (pentru vioricavio):

Dar mil deblocheaza oare? ....ca uni zic ca din cauza virusului

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Pai nu ai ce sa faci decat sa astepti sa ti se deblocheze contul, ce ai vrea sa faci mai mult?