| Loveyourself a întrebat:

Hey,am o problema. cu yahoo messengersadnu mai pot intra, imi apare ca am probleme cu conexiuneasadde 3 zile in contiunuare tot asa
puteti explica voi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te daca ceasul e reglat daca nu e reglat de ex anul sau luna nu se logheaza asa am patit eu.

| Flaviucu a răspuns:

Asa am patit si eu. Logheaza-te de pe alt calculator si o sa-ti mearga.

| AnnaAnnne a răspuns:

Incearca sa.ti instalezi din nou mess.ul se instaleaza usor ia.ti messenger 11, 5 e f.f.f bun.Succes! O sera frumoasa!

| catalinutzu95 a răspuns:

Salut! aceaisi problema am avut si eu si dupa ce mi-am reinstalat win a mers.bafta funda daca te-am ajutatbig grin