| Vickyy a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger.
Cand vreau sa ma loghez, imi zice ca am probleme cu conexiunea la internet... Dar nu am, odata ce pot intra pe net cu Mozilla sau Internet Explorer. Ce e de facut?
Mentionez ca aseara mergea, la fel si azi dimineata.
Am nevoie urgent, multumesc.

19 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Reusesti sa intri aici : http://imoim.web-messenger.eu/
Messul nici la mine nu merge,nu stiu de ce.(am instalat si mess 10,aceiasi situatie).
Am incercat un alt program (pidgin) si nici acesta nu se conecteaza.
Acum astept o eventuala rezolvare de la cei de sus...

| Minnie a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme cu yahoo, o fi de ei

| Jko4r a răspuns:

Nici la mine nu merge, dar te poti conecta pe meebo.com
Merge 100% acolo.

| HappyPebbles a răspuns:

E ceva ce se intampla tuturor.De exemplu nici mie nu-mi merge acum mess-ul si nici unei prietene, cu care vorbesc la telefon.Probleme de la yahoo.Se vor rezolva in putin timp(cred).happy

| Axys a răspuns (pentru HappyPebbles):

Prosti! tu stii ca e din cauza ca nu reglezi data si ora! daca o reglezi iti merge cu siguranta!

| Axys a răspuns:

Sal! sti dc nu-ti merge mesul big grin
aceeasi chestie am patit-o si eu regleaza ora si data la pc! si apoi convinge-te big grin

Bafta!

| StewartCassie a răspuns:

Buna. Si eu acum cateva minute am vrut sa intru si nu m-a lasat, dar acum am putut sa ma loghez. Incearca acum si tuwinking. Daca nu-ti intra Yahoo atunci intra pe Meboowinking

Răspuns utilizator avertizat
| ellalove a răspuns:

Nici mi`e nu`mi merge sa ma conectez si nu ma lasa sa intru pe mess da pe neth pot tongue Ce chestiehee hee

| oneversace a răspuns:

La mine merge yahoo mesenger doar vrsiunea aceea pentru vista adr este aspa ca nu pot sa dau web sau sa primesc

| LoveAnime4ever a răspuns:

Mie nu imi merge de vreo cateva zile! Tot asa numai ca o data mi.a mers dupa nu imi mai merge crying
Nici acu nu pot intra si nu stiu ce sa fac dar asta e

| Axys a răspuns (pentru LoveAnime4ever):

Sal dupa cum am zis mai jos aici regleaza ceasul in bara de start la mes! cusiguranta merit o funda pentru ca e singura solutie pe care le rezolva pe toate!

pune corect ora si data! si vezi rezultatul Bafta!

| Cizmasiu_Robi_1993 a răspuns:

Am acelasi problema am messenger 11 nu pot sa ma logez am luat 10 nu pot sa ma logez si as vrea pe cineva sa ma ajute ca azi trebuie sa vorbesc cu cineva din Germania cu webcam si nu pot ce sa fac?

| Cizmasiu_Robi_1993 a răspuns:

Am aceeas problema nu merge si as vrea web cam ce sa fac la prietenul meu merge WEBCAM ce sa fac?

| Rares97 a răspuns:

SI mie nu imi merge acum sper ca este o problema de la ei

| Axys a răspuns (pentru Rares97):

Nu-i de la ei happy problema e de la pc tau!
te sfatuiesc sa pui ora si data corect!
si vezi rezultatul! cu siguranta vei reintra pe mes!

| Smil3ForYou a răspuns:

Ai umblat cumva la setari la Internet Explorer? Mai exact la Obtiuni internet-setari-proxys?big grin Am avut si eu o problema asemanatoare si aici era problema! Sper ca te-am ajutathappy