| JBelena a întrebat:

Heykiss Am si eu o intrebare happy De vreo 3 saptamani o nesimtita ma freaca la cap si spune ca ma batelaughingrolling on the floorSi nici n-a avut curajul sa se atinga de minelaughingDar,ea ma injura toata ziua pe mess si eu nu injur ca nu-mi place, da vreau niste replici tarihappy Ca sa ma lase odata in pace! Dau funda!:XSi dau la toti vot![Daca se poatethinking]

Multumesc!kisskisskiss

Răspuns Câştigător
| IamHere4You a răspuns:

Cauta aici :http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Diverse/articol466.html :)

Puteai sa gasesti pe net...:P

1 răspuns:
| Abcfunny a răspuns:

Nu e mai simplu sa ii dai ignore si sa nu o mai lungesti?