| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa va spun despre ce este vorba:
Am niste "prieteni" carora atunci cand nu le convine ceva te injura de tot ce exista pe lumea asta iar normal eu ii las in pace dar cand ma enervez rau le dau si eu replica si normal este numai gura de ei...dar este unul caruia ii place sa se dea mare si imediat vrea sa se ia la bataie impingandu-te mai intai si apoi incepand sa te bati cu el...eu vreau sa evit bataia asa ca m-am gandit la ceva..sa am la mine un briceag iar atunci cand ma ameninta ca ma bate sa il scot si sa il amenint si eu spunandu-i sa ma lase in pace big grin iar daca el ar actiona crezand ca eu nu am tupeu si daca il ranesc ce se poate intampla? big grin

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nici sa nu te gandesti ca umbli cu bricegu pe strada.
Daca din gresela il lovesti o sa te duci la inchosre.
Daca vrei sa te lasa in pace spune-i lu un prieten/familie sa te ajute cu problema asta.

| Charice a răspuns:

Nu nu este bun un briceag daca te enerveaza spargei mufa simplu cu briceagul nu stii unde ajungi happy

| Tequilllla a răspuns:

Sa mearga la mama si sa planga! Acest tip de baieti (animale) sunt numai de gura buni de altceva nu deci nu'i baga in seama nu merita! :* Gandeste'te ca el e in chiloti si tu razi de el nu-l bagi in seama si gata! Sper ca ta'am ajutat puppy dog eyes.