| Mădu_1945 a întrebat:

Hey! Am si eu o problemahee hee. Sunt cu un baiat de aseara totul e ok.Problema este ca baiatul este fostul iubit al celei mai bune prietene ale mele. Ea inca nu a aflat ca sunt cu el si ea tocmai azi a inceput sa imi spuna ca vrea sa se impace cu el ca actualul iubit nu ii mai place si din astea.Acuma intrebarea mea este cum sa ii spun ei ca sunt cu fostul ei iubit fara sa imi spun ca sunt o prietena falsa? Pentru ca nu sunt. Daca va intrebati de ce m-am combinat cu el stiind problema a fost ca il placeam enorm avand ocazia acceptasem. Eo am 14 ani iar el 23 de ani.Va multumesc pentru ascultare!happyO seara faina!love struck

Răspuns Câştigător
| heavenn a răspuns:

Cu siguranta prietenei tale nu i-ar pica deloc bine sa afle ca te-ai combinat cu fostul ei iubit, la care inca tine. S-ar putea isca o cearta intre voi si nu cred ca ar merita pentru un baiat. Cred ca prietenia voastra e mai importanta decat o "idila" cu un barbat mai mare cu 9 ani decat tine/voi. Daca totusi va iubiti atat de mult (tu si prietenul tau) si nu poti renunta la el va trebui sa-i spui chiar tu prietenei tale, fiindca oricum ar afla, (din diferite surse). Explica-i cat de mult tii la el si nu vrei sa o ranesti, dar el tine acum la tine. Bafta :*!