| eAnne a întrebat:

Hey, auziti voi credeti ca a murit Claire Holt? [ Ema din h2o ]?
Faza am inteles-o ca a nu a fost in sezon 3 ca a avut filmari la altceva... dar mi-a spus o colega ca a murit la filmarile la sezon 4 ca sa inecat sau nu stiu ce daca nu ma insel ca ele port o masca inainte sa inoate asa mi-a zis colega, si nu stiu ce... Raspuns va rog happy

2 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Nu e adevarat. Joaca in Jurnalele Vampirilor.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

Nu a murit.Ea joaca si in Jurnalele Vampirilor (care este destul de recent) ce ai zis tu sunt doar zvonuri..care nu-s adevarate happy
Baftaaaa