| AdellaAdella a întrebat:

De ce Claire Holt nu apare in al treilea sezon h2o?

Răspuns Câştigător
| Maria_3931 a răspuns:

Buna...eu nu am auzit lucrurile astea, dar pot sa-ti spun 2 lucruri:
-Nu apare in sezonul 3;
-Dar in sezonul 4(care se filmeaza)o sa apara... daca vrei intra pe google videos si scrie H2o sezonul 4 thriler si o vei vedea(iti spun sincer e mult mai frumoasa acum)

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Probabil nu a mai vrut sa joace, si Bella face o treaba grozava happy.

| dyannee a răspuns:

Eee, chestia aia cu bea, se drogheaza si ca ar fi murit era la Phoebe Tonkin, dar nu-i adevarat ca e moarta, celelalte poate, nu stiu, dar chestia cu Emma, crede-ma :Habar n-am!sad

| Shinen a răspuns:

Pt ca este plecata in Europa.

| Slavic a răspuns:

Am auzit ca are cancer

Răspuns utilizator avertizat
| Meluma a răspuns:

A parasit serialul pentru filmul horror: "The Messengers 2: The scarecrow", iti spun sigur. Se intoarce in sezonul 4.

| κλάους a răspuns (pentru Meluma):

Cred ca aceasta fata merita funda, pentru ca din toate raspunsurile, doar ea a avut dreptate. Si, sezonul 4 nu exisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 4 nu exista, nici nu se filmeaza! filmuletele de pe net sunt facute de fani! Nu a mai participat la sez 3 pentru ca s-a mutat in LA pentru alte proiecte!