| DianaC a întrebat:

FUNDA!
Am nevoie de ajutor! Cand intru pe Facebook imi afiseaza acest mesaj:,, Account Temporarily Unavailable
Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes."
Despre ce este vorba? Pot traduce dar tot nu merge de vreo ora iar aici scrie 5 minute.help happy!
fundita :*

Răspuns Câştigător
| pushtius1 a răspuns:

Zice in cateva minute nu in 5 minute... incearca sa folosesti alt browser, firefox, chrome, ce vrei tu, si de tot nu merge mai asteapta ca isi revine, si 2 mai lasati dracu fb-ul ca va spala creierii...