| 25Valerika25 a întrebat:

Hey,cine imi poate da idei de unde ami sarbatori ziua de nastere (25 octombrie)?
P.S vreau sa fie foarte distractiv si bine

Răspuns Câştigător
| bluestrawberries a răspuns:

Poti sa iti faci ceva acasa.happy Daca tot e toamna ai putea sa faci ceva pe tema Halloweenului. Sa iti faci cateva fanomite din hartie sau poti sa le cumperi gata facute si sa le prinzi prin casa, iei spray care luceste in intuneric cu sabloane si faci forme pe usa sau unde vrei tu (se curata). Cativa dovleci sculptati cu lumanari inauntru si e gata. Mai cauta pe net idei de decoratiuni si poate si de prajiturele. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Lisaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cel mai distractiv este alaturi de familia ta si prietenii apropiati. Poti merge la o pizzerie, sau la un restaurante, depinde ce gusturi ai... Sau poti si acasa, cu tort, suc, prajituri, muzica.