| kitty5065 a întrebat:

Hey! big hug nici nu stiu cum sa incep... sunt cam de suparata si problema este ca nu stiu ce sa fac sa scap de aceasta stare... straight face. Poate aveti cateva sfaturi pentru a scapa de aceasta stare. Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| yunnyaaa a răspuns:

Pai, uite si eu trec prin aceeasi stare ca si tine. Vorbeste cu cineva, si spune-i de ce esti suparata. Te vei simti mai bine.Si poti sa faci o multime de lucruri distractiveday dreaming e vaaraaa! Du-te la plaja, la strand, in parc, citeste, asculta muzica, fa. ti unghiile.nu stiu. Fa ce-ti place tie cel mai multlove struck!

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Citeste niste bancuri, uita-te la un film de comedie, invita-ti prieteni/prietene pe la tine si faceti ceva distractiv, o sa-ti treaca big grin

| cornel a răspuns:

Asculta muzica

iesi pe afara

| Vitalie a răspuns:

Zâmbeşte.

... şi fă-ţi şi un prieten să zâmbească.

| x_7728 a răspuns:

Suna un prieten, mananca inghetata, danseazza, uita-te la o comedie, asculta muzica si mai ales. zameste >big grin

| kayla a răspuns:

Ai putea sa asculti muzica vesela, sa te uiti la o comedie cu prietenii, sa iesiti afara cu rolele/bicicleta sau la un suc

| iubesck un copil kopak.. a răspuns:

Ai putea sa mergi afara...
sa te plimbi
inghetata...
comedie.
TV!
winking
distractie placuta!