| Alfonso a întrebat:

Hey! Daca bag un stic virusat in xbox, se va virusa si consola?big grin Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MitroKta a răspuns:

Un virus este destinat unui sistem de operare. Nu stiu daca un virus obisnuit de windows poate infecta un xbox. Numai daca jocul/aplicatia pe care vrei sa o iei de pe stick pe xbox este infectata.

5 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Da dar doar cand verifici ce e pe el

Răspuns utilizator avertizat
| Turok90 a răspuns:

Orice se poate virusa. Pc, telefon, consolă... Acum depinde de virus

| ttnt a răspuns:

nu neaparat, adica daca nu il deschizi dar daca incerci sa vezi ce este pe el sau sa lansezi aplica tia sunt sanse de 10% sa se virusse ze acum tu faci cum crezi

| sebifcsb1998 a răspuns:

Deigur am un prieten care a patito...pentru 25lei cat e un stic nu te calici...sincer acu