| xDiiianne a întrebat:

Hey. De cateva săptămani nu îmi mai funcţionează internetul pe laptop. Şi se datorează laptopului. Ştiţi cumva cum l-ăş putea repara singură? Mulţumesc

Răspuns Câştigător
| adaxbye a răspuns:

Ahm thinking Depinde daca ai net prin fir,modem, wireless. Eu de exemplu am wireless si uneori inchid butonul de la laptop pentru wireless din greseala -.- Poate asta e si la tine. Saaaau cand aveam net prin fir, aveam de la rds si nu imi mergea, am sunat la cei de la rds si l-au facut, dar era de la ei..In cel mai rau caz ar trebui sa te duci la un specialist. thumbs up