| elly8 a întrebat:

de cateva zile am observat ca mi se incalzeste monitorul laptopului intr-o parte...stiti cumva ce as putea face? e inca in garantie, dar l-am lovit acum un an si se observa, si nu cred ca mi-l repara ei...

2 răspunsuri:
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Incearca sa-l duci la reparat cat mai e in garantie, nu are nimic, trebuie sa-l primeasca, altfel te lasa de tot si e foarte scump.

| elly8 explică (pentru Adryano_Don_1986):

O sa zica sigur ca e vina mea, si nu stiu cum sa le explic ca nu i-am facut nimic laughing