| SuperMagicSmile a întrebat:

Hey, de vara asta eu nu mi-am mai luat revista bravo sau bravo girl. Dar acum am aflat de editiile speciale cu cartile True Blood si aici apare o problematonguee site-ul bravo scria ca vor fi date primele 4 volume, iar primul a fost in revista din 27.09.Eu nu mi-am luat revista atunci ptc. nu stiam de editia speciala.Ma intrebam daca acum le-as mai putea gasi la vreun chiosc de ziare.Adica,la voi mai sunt?

1 răspuns:
| DaNuTzZzELUL a răspuns:

Salut! Ai putea incerca pe site-ul oficial sau pe o adresa de yahoo pe care o poti gasi pe revista si sa iti ceri acel numar la comanda ori frin fancurier sa ti-l aduca acasa si platesti mai mult decat pretul initial si dureaza vreo 3-4 zile ori prin posta pretul fiind mai mic decat cel prin fan curier dar mai mare decat cel initial si e posibil sa primesti revista in o saptamana cel putin. DAR SA STI CA NU LA TOATE REVISTELE E POSIBI ASA CEVA!